#FreeUkraine

Wysyłka w 1 dzień
100% zadowolenia Klientów
Dostawa gratis od 0 €
0 dni na zwrot
Úvodní stránka Executive Edition Citroen Traction 11CVBL - Executive Edition

Citroen Traction 11CVBL - Executive Edition

Popis výrobku

Wydany na licencji motoryzacyjnego giganta z Francji samochód Citroen Traction 11CV BL w wersji EXECUTIVE EDITION to zestaw składający się w ogromną dawkę historii, którą zbudujesz klocek po klocku! Oryginalne auto było produkowane w latach 1937-1957. Wyróżniało się samonośnym nadwoziem i przednim napędem. Powszechnie przyjęta i zarazem nieoficjalna nazwa samochodu to Traction Avant, oznaczająca z języka francuskiego „napęd przedni”. Nasz model wyposażony jest w historyczne emblematy Francuskich Sił Wewnętrznych (fr. Forces françaises de l'Intérieur). FFI była jednolitą organizacją jednoczącą wszystkie stronnictwa francuskiego Ruchu Oporu w czasie II wojny światowej!

Integralną częścią zestawu jest figurka specjalna Generała Charlesa Delestraint. Był to słynny generał, który czynnie działał w Resistance i organizował ruch oporu w Lyonie. Po tajnej wizycie w Londynie miał przewodzić Armée secrète. Został aresztowany przez gestapo i rozstrzelany w Dachau 19 kwietnia 1945 roku. Obok generała znajdziemy też szeregowego członka żołnierza francuskiego ruchu oporu (Resistance) w charakterystycznym uniformie i z opaską na ręku! Zestaw uzupełniają ekskluzywna czarna, klockowa podstawka ekspozycyjna pod samochód z nadrukowaną nazwą modelu.

 

Samochód Citroen Traction 11CV BL został starannie odtworzony z klocków konstrukcyjnych COBI. Auto uzupełnia bogatą kolekcję historycznych pojazdów wydanych w modelarskiej skali 1:35.

Zestaw zawierający 300 elementów to nie tylko samochód z obracającymi się kołami, otwieranymi drzwiami, ale również ekskluzywna klockowa podstawka z laserowym grawerem oraz figurki postaci historycznych.

Zestaw zawiera wyłącznie wysokiej jakości nadruki, które nie ścierają się nawet w trakcie intensywnego użytkowania.

Za sprawą nadruków i postaci samochód nabiera jeszcze bardziej historycznego wymiaru. W tym zestawie budujesz kawałek historii, klocek po klocku!

Zestaw jest idealny na początek przygody z polskimi klockami konstrukcyjnymi COBI. Z pewnością zadowoli entuzjastów historii, motoryzacji a za sprawą prostej i intuicyjnej instrukcji sprawi wiele radości z budowania.

 

  • 300 wysokiej jakości elementów
  • wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją,
  • spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci,
  • w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych,
  • klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury,
  • model samochodu,
  • 2 figurki w tym Charles Delestraint i żołnierz ruchu oporu,
  • czarna klockowa podstawka pod auto, nadrukowana z nazwa pojazdu,
COBI-2265
Cobi Factory SA
0.55 kg
275x60x200
15 cm / 5.9″
5,5 cm / 2.2”
1:35
300
2
8+
Přihlaste se k odběru zpráv
Product has been added to cart.
Go to cart
Product has been added to cart.
Go to cart

product has been added to clipboard.