Cobi.pl Informacje Praca Asystentka / Asystent Działu Marketingu – klocki konstrukcyjne

Asystentka / Asystent Działu Marketingu – klocki konstrukcyjne

15-11-2019

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, COBI SA poszukuje do swojego biura w Warszawie pracownika na stanowisko: Asystentka / Asystent Działu Marketingu – klocki konstrukcyjne.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie Działu Marketingu
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów
  • Pomoc w organizacji i obsłudze imprez promocyjnych
  • Pisanie i redagowanie materiałów prasowych, kart produktów oraz koordynacja ich publikacji
  • Obsługa mediów społecznościowych

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Duża dyspozycyjność i elastyczność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pisania tekstów, tzw. lekkie pióro
  • Znajomość języka angielskiego na poziome dobrym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Obszerna wiedza dotycząca motoryzacji, lotnictwa, militariów i historii
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość obsługi programów graficznych i do edycji wideo
  • Doświadczenie w fotografii i produkcji wideo
  • Znajomość oferty COBI z kategorii klocków konstrukcyjnych

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy przy realizacji ciekawych projektów
  • Różnorodne zadania, pozwalające rozwinąć umiejętności w wielu obszarach
  • Przyjazną atmosferę w zespole

CV z poniższą klauzulą należy przysyłać na:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez COBI S.A. ul. Jaskrów 11, 04-709 Warszawa, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Subskrypcja
Produkt został dodany do koszyka.
Przejdź do koszyka

Produkt został dodany do schowka.