Filtry i kategorie
Sortuj:
ZURU-07487
149.99 zł
Mega Jajo Dino Island 30 cm
ZURU07487A.jpg
Czerwony
ZURU07487A
149.99 zł
ZURU07487B.jpg
Czarny
ZURU07487B
149.99 zł
ZURU-07488
259.99 zł
Czaszka Gigant Dino Island
ZURU07488A.jpg
Czerwony
ZURU07488A
259.99 zł
ZURU07488B.jpg
Czarny
ZURU07488B
259.99 zł

Zabawki Smashers pochłaniają uwagę na maksa!

Seria zabawek Smashers oferowanych przez producenta ZURU gwarantuje niezwykle angażującą rozrywkę, która nie znudzi się dzieciom przez długi czas. Jaja Smashers i figurki Dinozaura to wieloelementowe zestawy zamknięte w niepozornym, ale z reguły dość sporym opakowaniu. Co ważne, do czynienia mamy tutaj z prehistorycznymi stworzeniami, które większość dzieciaków po prostu uwielbia!

Wśród zabawek Smashers do wyboru mamy przede wszystkim jajo Dinozaura o wielkości 18 centymetrów oraz mega jajo 30-centymetrowe, w których znajduje się dino island wraz z olbrzymią liczbą przeróżnych ciekawych elementów. W ten sposób w jednym jaju zamknięty został prawdziwy świat dinozaurów, w którym można przeżywać nieskończoną liczbę przygód! Przy czym zabawki dostępne są w wielu ciekawych seriach, które różnią się swoją zawartością.

Zabawa Jajem Dinozaura

Jak wygląda zabawa jajami Smashers? Najpierw trzeba je rozbić, poprzez mocne uderzenie. A żeby nie było zbyt prosto, zanim dostaniemy się do zabawek w środku, trzeba się jeszcze nieco pobrudzić, co dzieci uwielbiają. Zabawki w jajach Smashers są bowiem pokryte rozciągliwym piaskiem i szlamem i trzeba je z tego wszystkiego wyciągnąć i wyczyścić – czyli lepiej być nie mogło! Piasek i szlam można również wykorzystać do późniejszej zabawy!

Wielkie jajo dinozaura i znajdujący się w nim Dinozaur to nie wszystko, ponieważ wśród zabawek Smashers znajduje się również Wielka Czaszka mówiąca głosem pirata, z której także można wydobyć aż 30 różnych elementów, jakich dokładnie? Najlepiej przekonać się samemu! W ten sposób już na samym początku mamy do czynienia z elementem zaskoczenia, ponieważ nie wiadomo, jakie niespodzianki kryje dane Jajo Dinozaura czy Czaszka Gigant, dlatego już sam czas oczekiwania i rozpakowywania jaja Smashers jest dla dzieci świetną formą rozrywki. A to dopiero początek!

Dinozaur z jajka – stwórz kolekcję Dino Island

Zabawki w formie jajek Smashers składają się z wielu zestawów i serii, co pozwala tworzyć prawdziwe kolekcje. Im więcej jajek dinozaurów, pozostałych figurek i akcesoriów, tym ciekawsza rozrywka i możliwość realizowania wielu różnych scenariuszy zabawy. Jaja Smashers i dinozaur zabawka doskonale nadają się do samodzielnej i wspólnej zabawy, zajmując dzieciom uwagę na dłuższy czas. Za pomocą szeregu elementów można tworzyć własne światy dino island i zmieniać je do woli. Natomiast po skończonej zabawie można z powrotem schować wszystkie elementy do jaja Smashers.

Zabawki Smashers dedykowane są dla dzieci powyżej 5 roku życia, ponieważ w zestawach znajdują się drobne elementy. Przy czym warto zaznaczyć, że są to zabawki niezwykle uniwersalne, ponieważ z taką samą przyjemnością bawią się nimi zarówno chłopcy, jak i dziewczynki!