COBI zawiera umowę licencyjną z Volkswagenem: Nowe klockowe modele samochodów wkrótce na rynku.

22.05.2024
2 minuty czytania
COBI zawiera umowę licencyjną z Volkswagenem: Nowe klockowe modele samochodów wkrótce na rynku.

COBI zawiera umowę licencyjną z Volkswagenem: Nowe klockowe modele samochodów wkrótce na rynku

COBI z dumą ogłasza zawarcie prestiżowej umowy licencyjnej z niemieckim gigantem motoryzacyjnym Volkswagen. Dzięki tej współpracy, miłośnicy motoryzacji oraz klocków konstrukcyjnych będą mogli cieszyć się nowymi, realistycznymi modelami samochodów Volkswagen, stworzonymi z klocków COBI.

Umowa licencyjna umożliwi firmie COBI stworzenie szczegółowych i wiernych odwzorowań klasycznych oraz współczesnych modeli samochodów Volkswagen. Wśród planowanych zestawów znajdą się ikony motoryzacji, które z pewnością przyciągną uwagę zarówno kolekcjonerów, jak i młodszych fanów klocków.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością współpracy z tak renomowaną marką, jak Volkswagen. Dzięki tej umowie możemy zaoferować naszym klientom wyjątkowe zestawy, które połączą pasję do klocków z miłością do motoryzacji. Nasze modele będą nie tylko wspaniałą zabawą, ale także edukacyjnym doświadczeniem, które pozwoli lepiej zrozumieć strukturę i design klasycznych samochodów.

Pierwsze zestawy modeli samochodów Volkswagen od COBI trafią do sprzedaży już jesienią 2024 roku. Będą dostępne w sklepach z zabawkami, marketach oraz w sprzedaży internetowej.

Najnowsze