Bitwa w kioskach

26.01.2016
3 minuty czytania
Bitwa w kioskach

Ponad 3 tygodnie walk o Berlin ostatecznie zakończyło wojnę z nazizmem… Tak rozpoczyna się wielka kolekcja COBI "Bitwa o Berlin”. Od 26 stycznia jest dostępna w kioskach i salonach prasowych w całym kraju oraz w prenumeracie na stronie www.bitwaoberlin.pl. Jest to pierwsza taka kolekcja na polskim rynku i co bardzo cieszy, przygotowana przez polskiego producenta klocków konstrukcyjnych – firmę COBI S.A.

Firma COBI S.A. jest największym producentem klocków konstrukcyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz importerem i dystrybutorem szerokiego asortymentu licencjonowanych zabawek.

Klocki COBI produkowane są w Polsce z materiałów wytworzonych w Europie. Na każdym etapie produkcji obowiązują surowe normy jakościowe. Jakość jest certyfikowana przez europejskie laboratoria (TUV Rheinland Group). Wszystkie zabawki spełniają normę EN71. Każdy zestaw zawiera ilustrowaną instrukcję składania modeli. Od lat produkty firmy cieszą się dużym zainteresowaniem klientów sklepów z zabawkami. Szczególnie klocki z linii „Small Army” oraz „Action Town” zyskały wielką grupę fanów.

„Zabawa z COBI” to książeczki z unikatową figurką do złożenia. Co dwa tygodnie dostępna będzie nowa atrakcyjna figurka albo inny atrakcyjny dodatek COBI. Mnóstwo zabawy w świecie popularnych klocków konstrukcyjnych SMALL ARMY oraz ACTION TOWN, kreatywne łamigłówki, komiks, edukacyjne ciekawostki, to wszystko można znaleźć w 24 stronicowej książeczce wydanej w eleganckiej oprawie. Aby pokazać naszym czytelnikom jakość dodatków, prezentujemy je w formie okienka z blistrem pokazującym dodatek. W serii „Zabawa z COBI” do tej pory ukazały się numery o tematyce: Czołgi, Remiza Strażacka, Wozy Pancerne, Farmer. W kolejnych numerach prezentować będziemy równie atrakcyjne dodatki w dobrej cenie. Cena dwutygodnika to 9.99 zł (niektóre numery mogą być nieznacznie droższe z uwagi na dodatek). Seria przeznaczona jest dla chłopców w wieku 5-9 lat.

Najnowszy produkt „Bitwa o Berlin” kierujemy do starszej grupy odbiorców. Z uwagi na historyczny charakter kolekcji, połączony z bardzo atrakcyjnymi dodatkami, chcemy zachęcić do zakupu męską grupę odbiorców w wieku od 10 lat. Atrakcyjny layout oraz treść dostosowana jest do szerokiej grupy czytelników, a 100 klocków w każdym numerze serii jest bardzo atrakcyjnym dodatkiem dla konstruktorów w każdym wieku. Seria „Bitwa o Berlin” zachęca czytelników do zbudowania dioramy bitwy, w skład której wejdą: czołgi, wozy pancerne, pojazdy, działa, fragmenty murów, worki, zasieki, barykady oraz unikatowe figurki. Co tydzień, przez 50 numerów będziemy zachęcali czytelników do zbudowania całej dioramy. Już w pierwszym numerze wydanym w eleganckim kartoniku prezentujemy działo 8,8 cm Flak 36/37 oraz figurkę żołnierza Luftwaffe. Atrakcyjna cena egzemplarza – 6.99 zł jest prawdziwą okazją rynkową. Drugi numer kolekcji rozpoczynający budowę legendarnego czołgu T-34/85 (z numerem bocznym 102) z figurką znanego czołgisty mechanika będzie kosztował 14.99 zł. Począwszy od 3. numeru cena będzie wynosiła 26.99 zł za egzemplarz (W prenumeracie 24,99 zł). Biorąc pod uwagę atrakcyjne dodatki, liczymy że kolekcja będzie dobrze przyjęta przez czytelników. Będą takie atrakcje jak: model czołgu Tygrys, model Katiuszy i wiele innych równie kultowych.

Maciej Gocał

Najnowsze