Kalendarz premier na LIPIEC '23!

15.06.2023
6 minut czytania
Kalendarz premier na LIPIEC '23!

TOP GUN MAVERICK COBI-5847 P-51D Mustang™ 
Klasyczny amerykański samolot myśliwski z okresu drugiej wojny światowej, który w użyciu pozostał aż do czasów współczesnych. Model zostanie wydany na podwójnej licencji Paramount Pictures (Top Gun: Maverick) i Boeing. Samolot głównego bohatera filmowego został opracowany w zupełnie nowej skali 1:48 i składa się z około 145 elementów. Jest to pierwszy model z zupełnie nowej kolekcji samolotów myśliwskich w tej skali. Niewielkie samoloty myśliwskie doskonale uzupełnią ofertę COBI i mogą stać się rewelacyjnym dodatkiem do wydawanych w skali 1:48 ogromnych bombowców oraz samolotów z kolekcji Armed Forces.

Eurofighter Typhoon to współczesny dwusilnikowy myśliwiec wielozadaniowy produkowany przez konsorcjum trzech europejskich producentów lotniczych. Cztery klockowe modele zostały zaprojektowane w skali 1:48 pasującej do reszty kolekcji Armed Forces i zawierają wysokiej jakości nadruki oraz elementy uzbrojenia odpowiednie dla danego kraju.

ARMED FORCES COBI-5843 Eurofighter TYPHOON FGR4

ARMED FORCES COBI-5848 Eurofighter (w barwach niemieckich sił powietrznych)

ARMED FORCES COBI-5849 Eurofighter F2000 TYPHOON (w barwach włoskich sił powietrznych)

ARMED FORCES COBI-5850 Eurofighter (w barwach austriackich sił powietrznych)

HISTORICAL COLLECTION COBI-6285 Güterwagen Typ Ommr 32 „LINZ”

Kolekcja kolejowa od COBI rośnie! Do oferty dołącza kolejny historyczny wagon kolejowy pasujący do wydanych w skali 1:35 lokomotywy BR 52 oraz platformy kolejowej! Güterwagen Typ Ommr 32 został zaprojektowany pod koniec lat 30. XX wieku i był przeznaczony do transportu pojazdów oraz towarów. Jego ładowność wynosiła ok. 25 ton. Klockowa wersja została odwzorowana przy wykorzystaniu około 570 elementów. W komplecie znajduje się również figurka przedstawiająca robotnika.
Do zestawu dołączone są trzy nowe odcinki torów (łuk R88). To już drugi kształt torów kolejowych w kolekcji COBI! Podobnie jak przy odcinku prostym tutaj również zastosowano technikę dwukolorowego wtrysku. Tory są kompatybilne z produktami innych marek klockowych.

HISTORICAL COLLECTION COBI-2578 IS-2 (3 in 1)

Najpotężniejszy czołg radziecki został po raz pierwszy użyty bojowo na początku 1944 roku podczas walk na terenach Ukrainy. Wyposażony w niszczycielską armatę 122 mm stał się natychmiast pogromcą niemieckich Tygrysów! IS-2 znalazły się również na wyposażeniu Ludowego Wojska Polskiego oraz armii Czechosłowackiej.
Klockowy model został starannie opracowany w dużej skali 1:28 i zawiera dostęp do klockowej atrapy silnika znajdującego się pod klapą serwisową. Model zawiera ruchome koła, działającą trakcję gąsienicową, ruchomą wieżę oraz armatę i dostęp do włazów załogi. W komplecie znajduje się figurka czołgisty oraz oznaczenia polskie, czechosłowackie i radzieckie.

HISTORICAL COLLECTION WW2 COBI-2285 Sturmgeschütz III Ausf. G

Ostateczny i najliczniej produkowany model słynnego niemieckiego działa szturmowego z okresu drugiej wojny światowej.
Działa pancerne StuG III znajdowały się na wyposażeniu wyodrębnionych jednostek artylerii szturmowej i charakteryzowały się dużą skutecznością na polu walki.
Klockowy model został opracowany w skali 1:35 i zawiera ruchomą trakcję gąsienicową, dostęp do silnika i zdejmowane osłony boczne oraz bardzo atrakcyjny kamuflaż.
Więcej szczegółów na temat tego niezwykłego zestawu oraz zdjęcia ujawnimy wkrótce!

COBI-24524 FIAT ABARTH 595

Reedycja modelu 1965 FIAT ABARTH 595 w skali 1:35 (nowy layout opakowania).

Wznowienie zestawu Titanic w skali 1:450 (nowy layout opakowania) .

UWAGA!
Daty premier są orientacyjne i mogą ulegać niewielkim zmianom!

Najnowsze