Figurki dla dzieci

Filtry i kategorie
Sortuj:
CHA-07698
199.99 zł
CHA-07692
169.99 zł
CHA-07869
99.99 zł
CHA-07699
299.99 zł
CHA-07695
199.99 zł
CHA-07686
99.99 zł
CHA-07696
199.99 zł
CHA-07687
99.99 zł
CHA-07694
199.99 zł
MO-41644
139.99 zł
MO-41642
99.99 zł
MO-41676
99.99 zł
BAN-39790
99.99 zł
MO-41646
59.99 zł
MO-41694
99.99 zł
MO-41681
299.89 zł
MO-41678
139.99 zł
MO-41699
79.98 zł
MO-41677
199.99 zł
EO-002450
49.99 zł
EO-002451
49.99 zł
Marvel Avengers Battle Cubes
EO002451A.jpg
Hulk vs Black Widow
EO002451A
49.99 zł
EO002451B.jpg
Iron Man vs Thor
EO002451B
49.99 zł
EO002451C.jpg
Captain America vs Black Panther
EO002451C
49.99 zł

Figurki dla dzieci – do zabawy i kolekcjonowania

Świat dziecięcych zabawek bez figurek byłby z pewnością o wiele mniej ciekawy, bo są to jedne z najbardziej uniwersalnych zabawek, które zapewniają dzieciakom wspaniałą i długotrwałą rozrywkę. W bogatych zestawach i kolekcjach znajdziemy figurki o zróżnicowanych kształtach, kolorach i wielkości. Przedstawiające zarówno doskonale odwzorowane zwierzęta, jak i dziwaczne stworki rodem z najbardziej wybujałych fantazji – zarówno tych uroczych, jak i strasznych czy nawet obrzydliwych. Są i figurki, które odwzorowują ludzi.

Wszystkie, bez wyjątku, są zabawkami, które rozwijają wyobraźnię dziecka. Dodatkowo stanowią doskonały wstęp do niezwykle zajmującej pasji, jaką jest kolekcjonowanie. Figurki dla dzieci dają maluchom sporo satysfakcji i radości. Można je zbierać, bawić się nimi i wymieniać się na nie z innymi dzieciakami. To z kolei uczy maluchy umiejętności budowania relacji społecznych już od najmłodszych lat.

Figurki do zabawy – wspaniały świat fantazji

Zabawa figurkami to niezwykle wciągające zajęcie, które pozwala dzieciakom realizować ich najbardziej nieprawdopodobne fantazje. Zabawki tego typu to nie tylko same figurki, ale również szereg akcesoriów dodatkowych, dzięki którym frajda z zabawy jest jeszcze większa.

Zestawy figurek dla chłopców z wieloelementowymi dodatkami, takie jak Ready2Robot czy Treasure X, zapewniają ciekawą i wciągającą rozrywkę. Dzięki nim dzieciaki mogą samodzielnie składać swoje figurki, którymi następnie prowadzą nieustraszone boje lub biorą udział w przygodzie prowadzącej do odkrycia ukrytego skarbu, pokrytego prawdziwym złotem! Dziewczynkom natomiast spodobają się zestawy figurek L.O.L Surprise – tutaj również czeka na nie szereg tajemnic do odkrycia.

Równie ciekawe są figurki Hatchimals – magiczne jajka. Maluch musi opiekować się jajkiem, w którym znajduje się jeden z 70 stworków Hatchimlas. Początkowo nie wie jaki stworek siedzi w środku. Zgadywanie, obok nauki okazywania czułości, jest tutaj jednym z podstawowych elementów zabawy. Kiedy stworek się wykluje, potrzebuje pomocy swojego opiekuna, dzięki temu dziecko poznaje, czym jest odpowiedzialność i troska.

Kreatywna zabawa figurkami

Zabawa figurkami tematycznymi jest niezwykle kreatywna. Pachnące i mięciutkie figurki Num Noms można dekorować za sprawą dodatkowego zestawu do brokatowania. A kolekcje Grossery Gang obejmujące wstrętne zgnilaki pozwalają na przygotowanie obrzydliwych koktajli i ohydnego musli.

Równie paskudne i uwielbiane przez dzieciaki są lepkie i miękkie Fungus Amungus, czyli paskudne mikroby, które uciekły z tajnego laboratorium. Ponad 100 figurek z 7 różnych szczepów zapewnia maluchom sporo frajdy – trzeba je wszystkie wyłapać do specjalnych pojemników, tak by nie stanowiły zagrożenia. Nie ma lepszej zabawy dla dzieciaków, które lubią wszystko, co dziwne i budzące odrazę u dorosłych.

Miłośnikom zwierzaków spodobają się kolorowe i urocze figurki zwierząt Palace Pets, które przedstawiają zwierzątka z bajek Disneya. Jest to wymarzony prezent dla dziewczynki. Zabawę figurkami uatrakcyjniają zestawy tematyczne: Salon Piękności z kotkiem Roszpunki, zestaw do pielęgnacji oraz Królewska kareta. Innymi kolekcjami z e zwierzątkami są figurki Chiqui Baby Born, gdzie znaleźć można figurki piesków i kotków.

Figurki pluszowe – maskotki i przytulaki

Figurki maskotki to idealne połączenie stworzone dla maluchów, które lubią się poprzytulać do mięciutkich pluszaków. W tej kategorii przodują figurki Oddboads, stanowiące odwzorowanie bohaterów komediowego serialu dla dzieci o siedmiu niesamowitych i charakternych stworkach. Do ekipy należy Fuse, Bubbles, Slick, Pogo, Zee, Newt i Jeff – dlatego łatwo jest uzbierać całą kolekcję.

Kolekcje figurek – pasja zbierania i wymieniania

Liczba zestawów figurek dla dzieci pozwala na budowanie wspaniałych kolekcji, które mogą stać się prawdziwą dumą każdego malucha. Dzieciaki to prawdziwi zbieracze, którzy uwielbiają gromadzić swoje figurki. Producenci zabawek doskonale zdają sobie z tego sprawę i tworzą niezwykle rozbudowane serie – w tym edycje limitowane, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem maluchów.

Posiadanie figurki, która może być dostępna tylko dla ograniczonej liczby dzieciaków, to prawdziwy prestiż i niczym się on nie różni od tego, jaki istnieje w świecie dorosłych kolekcjonerów. Pasję kolekcjonerską zaczyna się z reguły właśnie w dzieciństwie. Jest to wspaniałe hobby, które warto pielęgnować u dziecka.

Większość kolekcji to serie zawierające kilkadziesiąt figurek. Są i większe, takie jak Twozies – zwierzątka i dzieciaczki, których jest ponad 140 czy Zoobles – stworki z magicznych krain, gdzie zabawek jest ponad 200. Tak duże kolekcje pozwalają maluchom na długotrwałe oddawanie się swojej pasji. Minie sporo czasu, zanim uda im się zebrać wszystkie figurki. Kolekcje różnych figurek można łączyć, tworząc unikalne zestawy, w których znajdą się zarówno figurki zwierząt, jak i stworków czy ulubionych bohaterów bajkowych.

 

Figurki FAQ

Czy figurki to zabawki dla dzieci w każdym wieku?

W ofercie sklepu COBI znajdują się figurki dla dzieci w różnym wieku. Z tego powodu przed zakupem konkretnej figurki trzeba sprawdzić grupę wiekową dziecka, dla której jest ona dedykowana. Taka informacja znajduje się w opisie każdego produktu. Można również skorzystać z opcji filtra wieku. W tym celu wystarczy zaznaczyć na panelu znajdującym się po lewej stronie ekranu docelowy wiek dziecka i wcisnąć przycisk filtruj.

Jakiej wielkości są figurki dla dzieci?

Figurki dla dzieci to zabawki o niezwykle zróżnicowanej wielkości. W ofercie sklepu internetowego COBI znajdziesz zarówno małe, zaledwie kilkucentymetrowe figurki, jak i większe figurki kilkunastocentymetrowe oraz już naprawdę duże figurki, które mierzą nawet 30-40 cm. Przykładem takich większych figurek jest Dino Island Mega Jajo czy figurka-maskotka Oddbods. Przy wyborze figurki warto zatem koniecznie zwrócić uwagę na jej rozmiar, który powinien znajdować się w opisie zabawki.

Czy figurki dla dzieci są dostępne w zestawach?

Tak, jak najbardziej figurki dla dzieci dostępne są w zestawach. Znajdziesz u nas bogaty wybór tego typu zestawów. Są to zarówno figurki podwójne, jak i figurki z różnymi akcesoriami. Zestawy różnią się między sobą wielkością i liczbą elementów. Przy czym figurki dla dzieci dostępne są w ciekawych seriach tematycznych. Dzięki temu dziecko może zbierać różne zestawy figurek, poszerzając swoją kolekcję, która tworzy określoną całość.

Od czego zależy cena figurki dla dzieci?

Cena figurek dla dzieci zależy od kilku czynników, ale najważniejsza jest tu przede wszystkim ich wielkość. Zazwyczaj im większa jest figurka, tym jej cena jest wyższa. Na cenę wpływa również rodzaj danej figurki. Przykładowo, jeśli są to zabawki wieloelementowe, to w tym przypadku cena takiej figurki także będzie zapewne większa. Wyższą cenę mają również figurki oferowane w zestawie. Tutaj także liczy się wielkość zestawu oraz liczba jego elementów.

Jakie figurki dla dzieci cieszą się największym zainteresowaniem?

W sklepie COBI znajduje się bogata oferta figurek dla dzieci. Są to zarówno zabawki tematyczne, jak i figurki z popularnych animacji. Do jednych z ciekawszych produktów należą z pewnością figurki jajka niespodzianki, dzieci uwielbiają tego typu zabawki. Popularnością cieszą się również figurki dla dzieci z serii takich jak Zoobles, PalacePets, Twozies, Treasure X czy figurki kosmitów Exogini. Przy wyborze figurki dla dziecka warto jednak kierować się jego indywidualnymi preferencjami.