Aktualia

Sortuj:
Pokaż:
 • Klocki historyczne COBI. Super zabawa z pasjonującą historią w tle!

  Klocki historyczne COBI. Super zabawa z pasjonującą historią w tle!

  Kolekcje historyczne COBI to niezwykle bogaty wybór zestawów klockowych oferowanych w skategoryzowanych seriach. Dzięki temu zabawa klockami jest nie tylko rozrywką. W jej trakcie można bowiem poznawać jedne z najbardziej kluczowych wydarzeń historycznych i obcować z wyposażeniem, pojazdami i technologiami, które odegrały istotną rolę w kształtowaniu się współczesnego świata. Co dokładnie kryje się za klockami historycznymi COBI?
  21.05.2022
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Klocki plastikowe konstrukcyjne i ich realna wartość dla rozwoju dziecka. Co na temat tego fenomenu mówią polskie badania?

  Klocki plastikowe konstrukcyjne i ich realna wartość dla rozwoju dziecka. Co na temat tego fenomenu mówią polskie badania?

  O tym, że klocki konstrukcyjne wpływają korzystnie na rozwój dzieci, słyszymy często i od dawna. Ale czy istnieją jakieś badania to potwierdzające? Otóż istnieją i są to badania robione w Polsce.
  28.04.2022
  5 minut czytania
  Więcej
 • Premiera TOP GUN: Maverick™ / Licencyjne modele Cobi

  Premiera TOP GUN: Maverick™ / Licencyjne modele Cobi

  Już 27 maja do kin trafi druga część kultowego filmu „Top Gun: Maverick” z Tomem Cruisem w roli głównej. Film opowiada historię lotników na pokładzie lotniskowca USS Enterprise. W oczekiwaniu na premierę filmu już teraz możesz ...
  27.04.2022
  2 minuty czytania
  Więcej
 • Klocki konstrukcyjne dla dzieci to coś więcej niż tylko zabawa. Najlepiej rozumieją to rodzice wybierający polskie klocki Cobi

  Klocki konstrukcyjne dla dzieci to coś więcej niż tylko zabawa. Najlepiej rozumieją to rodzice wybierający polskie klocki Cobi

  Nasze klocki konstrukcyjne nie są jedynymi tego typu zestawami dla dzieci. A mimo wszystko to właśnie na nie rodzice tek chętnie się decydują. Dlaczego klocki Cobi okazują się być najlepszym wyborem?
  12.04.2022
  5 minut czytania
  Więcej
 • Merkava Mk. I/II - Recenzja - Youtube

  Merkava Mk. I/II - Recenzja - Youtube

  W serwisie YouTube pojawiła się świetna recenzja naszego najnowszego czołgu Merkava Mk. I/II.
  04.04.2022
  1 minuta czytania
  Więcej
 • Nowa kolekcja klocków Cobi

  Nowa kolekcja klocków Cobi

  Wspominając piastowską Polskę nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że mroki średniowiecza niemal zupełnie zakryły pamięć o istniejącym przez tysiące lat Imperium Wielkiej Lechii! Pamięć o wielkich przodkach wojujących z Aleksandrem Wielkim, cesarzami rzymskimi i Germanami przywróci nowa Kolekcja Historyczna dostępna WYŁĄCZNIE na polskim rynku. Już pod koniec sierpnia 2022 roku premierę będzie miało 9 zestawów (3 małe, 3 średnie i 3 duże) nawiązujących do FAKTÓW historycznych, które wielu z Was zape
  01.04.2022
  2 minuty czytania
  Więcej
 • Legendarny pilot “Duch Kijowa” - charytatywna edycja limitowana

  Legendarny pilot “Duch Kijowa” - charytatywna edycja limitowana

  “Duch Kijowa" (ukr. Привид Києва), to legendarny, bohaterski pilot myśliwca MIG-29 Ukraińskich Sił Powietrznych, który sieje postrach wśród Rosjan. “Duch Kijowa” istnieje naprawdę, daje nadzieję i z Twoim udziałem namacalnie pomaga swoim rodakom w gnębionej wojną Ukrainie! Firma COBI za sprawą limitowanej figurki inspirowanej prawdziwą postacią zmaterializowała legendę, która wesprze teraz cywilów zmuszonych, by opuścić swe domy w obliczu niesprowokowanej wojny!
  22.03.2022
  3 minuty czytania
  Więcej
 • Zaplatanie i ozdabianie włosów! Zabawki dla małych stylistów fryzur - prawdziwy HIT!

  Zaplatanie i ozdabianie włosów! Zabawki dla małych stylistów fryzur - prawdziwy HIT!

  Twoje pociechy są zafascynowane stylizacją fryzur i upiększaniem swojego ciała? Pozwól im realizować ich pasje z wyjątkowymi zestawami zabawek. Produkty z serii stylizacja, zaplatanie i ozdabianie włosów doskonale się do tego nadają.
  17.03.2022
  5 minut czytania
  Więcej
 • Czy klocki COBI można łączyć z innymi klockami znanych marek? Czy są w pełni kompatybilne?

  Czy klocki COBI można łączyć z innymi klockami znanych marek? Czy są w pełni kompatybilne?

  Do największych zalet klocków konstrukcyjnych zaliczyć należy przede wszystkim możliwość tworzenia najróżniejszych klockowych budowli. Nie tylko tych wynikających z koncepcji fabrycznej. Różne zestawy klockowe z powodzeniem można bowiem łączyć i tworzyć własne, niepowtarzalne dzieła. Często pojawia się jednak pytanie, czy klocki COBI pasują do klocków innych popularnych marek? Już na nie odpowiadamy!
  09.03.2022
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Zbieranie modeli z klocków Cobi. To po prostu wciąga!

  Zbieranie modeli z klocków Cobi. To po prostu wciąga!

  Modelarstwo to niezwykle popularne hobby. W swojej tradycyjnej formie jest jednak bardzo wymagające. Modele klockowe całkowicie zmieniły jego oblicze, pozwalając na realizację tej wyjątkowej pasji w nieco prostszy, jednak równie angażujący i efektowny sposób. W kolekcjach Cobi znaleźć można szeroki wybór replik klockowych. To, co łączy je wszystkie, to wierne odwzorowanie i dbałość o detale. Ostrzegamy jednak uczciwie, że z każdym złożonym modelem klockowym Cobi, rośnie apetyt na kolejne. Czym m
  25.02.2022
  5 minut czytania
  Więcej
 • #WolnaUkraina

  #WolnaUkraina

  Nie możemy być obojętni na trwającą właśnie inwazję na Ukrainę. Kolejny raz "historia uczy, że ludzkość niczego się z niej nie nauczyła". W związku z tym blokujemy wszelką współpracę z Rosją i Białorusią.
  25.02.2022
  3 minuty czytania
  Więcej
 • Klocki wojskowe Cobi, czyli coś więcej niż zabawki dla dzieci!

  Klocki wojskowe Cobi, czyli coś więcej niż zabawki dla dzieci!

  Wierne odwzorowanie, duża liczba elementów i zróżnicowanie tematyczne sprawiają, że modele i klocki wojskowe Cobi są szczególnie lubiane nie tylko przez dzieci, ale również przez całkiem dorosłych pasjonatów historii i kolekcjonerów replik pojazdów wojskowych. Tym samym klocki militarne Cobi to nie tylko zabawki dla dzieci, ale również wspaniały sposób na realizowanie ciekawego hobby dla dorosłych! Na czym polega wyjątkowość naszych zestawów militarnych? Jakie kultowe modele klockowe można w nic
  15.02.2022
  5 minut czytania
  Więcej
 • Zabawki dla 8 latka. Poznaj największe hity tego sezonu!

  Zabawki dla 8 latka. Poznaj największe hity tego sezonu!

  Dostosowanie zabawek do wieku jest kluczowym warunkiem prawdziwej frajdy, jaką będzie czerpać dziecko z zabawy. Oczywiście należy tutaj brać pod uwagę przede wszystkim jego indywidualne predyspozycje i zainteresowania. Są jednak sprawdzone zabawki dla 8 latka, które cieszą się dużą popularnością w tym sezonie. I jeśli szukasz ciekawych zabawek dla 8 latków, to w tym miejscu znajdziesz kilka godnych uwagi propozycji.
  25.01.2022
  5 minut czytania
  Więcej
 • Jakie klocki dla dorosłych? Mega zestawy klockowe COBI dla pasjonatów!

  Jakie klocki dla dorosłych? Mega zestawy klockowe COBI dla pasjonatów!

  Wbrew pozorom budowanie konstrukcji klockowych to wspaniała rozrywka nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Świadczy o tym spore grono pełnoletnich miłośników klocków. W ofercie Cobi znaleźć można niezwykle ciekawe, wieloelementowe zestawy klockowe, które są gwarancją świetnej zabawy także dla rodziców i pasjonatów klocków konstrukcyjnych! Jakie kolekcje i zestawy klocków polecamy dla dorosłych?
  12.01.2022
  6 minut czytania
  Więcej
 • Klocki konstrukcyjne dla 6 latka od COBI nieocenione dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka!

  Klocki konstrukcyjne dla 6 latka od COBI nieocenione dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka!

  Prawda jest taka, że klocki to od wielu lat jedna z najlepszych zabawek na świecie, która powinna się znaleźć w zabawkowym pakiecie każdego dziecka. Jakiś czas temu utarło się przekonanie, że klocki to raczej zabawka wyłącznie dla chłopaków. Nie prawda. To tylko od rodziców tak naprawdę zależy, jakie zabawki podsuwają swoim pociechom. Pamiętajmy, że obcowanie z klockami konstrukcyjnymi wpływa pozytywnie na prawidłowy rozwój umysłowy dziecka bez względu na jego płeć. Klocki konstrukcyjne dla 6-la
  28.12.2021
  5 minut czytania
  Więcej