Cobi.pl Informacje Newsy Kalendarz premier na MARZEC '24!

Kalendarz premier na MARZEC '24!

29-02-2024

HISTORICALL COLLECCTION WW II

COBI-2585 38 STURMMÖRSER STURMTIGER
/
Planowana data dostępności: 15 marca/
Sturmtiger to potężne niemieckie działo pancerne z okresu drugiej wojny światowej zbudowane na podwoziu czołgu Tiger. Klockowy model został zaprojektowany w skali 1:28 i składa się z 1100 wysokiej jakości elementów. Po zbudowaniu pojazd mierzy 23 cm długości i zawiera całe mnóstwo cieszących oko szczegółów takich jak dźwig z pociskami. Na klockach znajdują się wysokiej jakości nadruki. Pojazd zawiera również elementy wnętrza oraz wyjmowany klockowy silnik, który można wyeksponować obok pojazdu! W komplecie znajduje się również figurka mechanika oraz tabliczka z nazwą modelu.

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!

HISTORICAL COLLECTION WW II  /  ARMED FORCES

COBI-3109 CDU - 12 pcs Tanks  scale 1:72 SERIES II  
Individual box: 20,0 x 5,0 x 14,0 cm

/planowana data dostępności: 21 marca/
Display zawierający 12 opakowań klockowych czołgów w skali 1:72. Nowa seria zawiera miniaturowe modele najbardziej znanych czołgów z drugiej połowy XX wieku i współczesnych. Prosta konstrukcja sprawia, że modele są łatwe w budowie i mogą stanowić wspaniały wstęp do przygody z klockami konstrukcyjnymi COBI. Mini czołg to wspaniały gadżet, pamiątka z podróży oraz źródło ciekawych elementów i baza do dalszej budowy dla bardziej doświadczonych konstruktorów.
Kartonowy Display zawiera następujące zestawy:
COBI-3095 x 2
COBI-3096 x 1
COBI-3097 x 2
COBI-3098 x 1
COBI-3099 x 2
COBI-3104 x 1
COBI-3105 x 1
COBI-3106 x 1
COBI-3107 x 1
Poniżej prezentujemy zdjęcia opakowań i zestawów:
COBI-3095 TIGER I 131
/planowana data dostępności: 20 marca/
Najsłynniejszy niemiecki czołg ciężki eksploatowany w okresie drugiej wojny światowej w mini wersji od COBI. Tiger I z numerem 131 został przejęty w trakcie II wojny światowej przez Brytyjczyków. Zachowany do dzisiaj w doskonałym stanie technicznym jest największą atrakcją w The Tank Museum! Model muzealnego czołgu zawiera nadruki, ruchome koła i obracającą się wieżę.

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!

COBI-3096 ISU 152
/planowana data dostępności: 20 marca/
ISU-152 był ciężkim niszczycielem czołgów skonstruowanym w Związku Radzieckim pod koniec II wojny światowej. Znany ze swojego potężnego działa kalibru 152 mm, ISU-152 siał postrach wśród niemieckich sił pancernych. W klockowej wersji od COBI działo składa się ze 135 elementów i ma 12 cm długości. Mini model w skali 1:72 zachował najważniejsze cechy ogromnego oryginału i zawiera nadrukowane oznaczenia.

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!
COBI-3097 PANZER IV Ausf.J
/planowana data dostępności: 20 marca/
Czołg średni z okresu II wojny światowej. Aż do 1942 roku pozostawał najcięższym wozem pancernym w armii niemieckiej. Pojazd posiada odwzorowane ekrany chroniące boki pojazdu oraz ruchomą wieżę. Klockowy model w skali 1:72 składa się ze 128 klocków i ma 9,5 cm długości. Oznaczenia pojazdu to wysokiej jakości nadruki. Model bardzo zgrabnie zachował cechy swojego dużego odpowiednika i doskonale uzupełni kolekcję fana techniki wojskowej!

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24! 
COBI-3098 IS 2
/planowana data dostępności: 20 marca/
Czołg IS-2 został opracowany w 1943 roku jako następca wcześniejszych modeli czołgów ciężkich służących w Armii Czerwonej. Głównym uzbrojeniem była armata kal. 122 mm, która mogła przebić pancerze najlepszych niemieckich czołgów takich jak Tygrys i Pantera. IS-2 odegrał ważną rolę w bitwie o Berlin, gdzie przyczynił się do ostatecznej klęski III Rzeszy. Mini model z klocków konstrukcyjnych COBI został zaprojektowany w skali 1:72 i składa się ze 130 wysokiej jakości elementów. Po zbudowaniu czołg ma 12 cm długości. Pomimo kompaktowego rozmiaru model zachował wszystkie najważniejsze cechy swojego historycznego pierwowzoru! Na bokach pojazdu znajdują się nadrukowane oznaczenia oraz charakterystyczne białe pasy oznaczające udział w “Operacji berlińskiej”. Wieża czołgu  jest ruchoma i można nią obracać. Lufa porusza się w kierunku góra-dół. Model nadaje się w sam raz na dobry początek przygody z klockami konstrukcyjnymi COBI.

Kalendarz premier na MARZEC '24!
COBI-3099 PANZER V Panther
/planowana data dostępności: 20 marca/
Panzer V Panther to do dzisiaj jeden z najbardziej rozpoznawalnych czołgów niemieckich z okresu II wojny światowej. Pantery weszły do służby w 1943 roku i swój chrzest bojowy zaliczyły podczas bitwy na Łuku Kurskim. Pomimo początkowych trudności technicznych szybko okazało się, że Pantery górują nad radzieckimi T-34 i amerykańskimi Shermanami. Mini model z klocków konstrukcyjnych COBI został zaprojektowany w skali 1:72 i składa się ze 126 wysokiej jakości elementów. Po zbudowaniu czołg ma 12 cm długości. Pomimo kompaktowego rozmiaru model zachował wszystkie najważniejsze cechy swojego historycznego pierwowzoru! Na bokach pojazdu znajdują się nadrukowane oznaczenia niemieckie. Wieża czołgu  jest ruchoma i można nią obracać. Lufa porusza się w kierunku góra-dół. Model nadaje się w sam raz na dobry początek przygody z klockami konstrukcyjnymi COBI.

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!
COBI-3104 M48 Patton
/planowana data dostępności: 20 marca/
M48 Patton to czołg średni, który stał się ikoną amerykańskiej broni pancernej w czasie zimnej wojny. Nazwany na cześć generała George'a Pattona, czołg ten był produkowany w latach 1952-1961 i służył w wielu armiach na całym świecie. M48 Patton był używany w wojnie koreańskiej i wietnamskiej. Do dziś pozostaje w służbie w niektórych armiach, choć został wyparty przez nowocześniejsze czołgi.
Mini model z klocków konstrukcyjnych COBI został zaprojektowany w skali 1:72 i składa się ze 127 wysokiej jakości elementów. Po zbudowaniu czołg ma 12 cm długości. Pomimo kompaktowego rozmiaru model zachował wszystkie najważniejsze cechy swojego historycznego pierwowzoru! Na bokach pojazdu znajdują się nadrukowane oznaczenia amerykańskie. Wieża czołgu  jest ruchoma i można nią obracać. Lufa porusza się w kierunku góra-dół. Model nadaje się w sam raz na dobry początek przygody z klockami konstrukcyjnymi COBI.

Kalendarz premier na MARZEC '24!
COBI-3105 LEOPARD I
/planowana data dostępności: 20 marca/
Leopard I to czołg podstawowy drugiej generacji, opracowany w Niemczech w latach 60. XX wieku. Służył w Bundeswehrze i wielu innych armiach NATO, stając się symbolem niemieckiej potęgi pancernej. Do dzisiaj pozostaje w służbie w niektórych armiach, choć jest wypierany przez nowocześniejsze czołgi.
Mini model z klocków konstrukcyjnych COBI został zaprojektowany w skali 1:72 i składa się ze 147 wysokiej jakości elementów. Po zbudowaniu czołg ma 12,5 cm długości. Pomimo kompaktowego rozmiaru model zachował wszystkie najważniejsze cechy swojego historycznego pierwowzoru! Na bokach pojazdu znajdują się nadrukowane oznaczenia Bundeswehry. Wieża czołgu  jest ruchoma i można nią obracać. Lufa porusza się w kierunku góra-dół. Model nadaje się w sam raz na dobry początek przygody z klockami konstrukcyjnymi COBI.

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!

COBI-3106 ABRAMS M1A2
/planowana data dostępności: 20 marca/
M1A2 Abrams to czołg podstawowy trzeciej generacji, opracowany w Stanach Zjednoczonych w latach 80. XX wieku. Jest następcą czołgu M1 Abrams i pozostaje na wyposażeniu US Army do dziś, będąc jednym z najnowocześniejszych czołgów na świecie. M1A2 Abrams brał udział w wojnie w Zatoce Perskiej, wojnie w Afganistanie i innych konfliktach. Abrams to niezwykle potężny czołg, który łączy w sobie siłę ognia, mobilność i zaawansowaną technologię. Jest symbolem amerykańskiej potęgi pancernej i jednym z najgroźniejszych czołgów na świecie!
Mini model z klocków konstrukcyjnych COBI został zaprojektowany w skali 1:72 i składa się ze 174 wysokiej jakości elementów. Po zbudowaniu czołg ma 14 cm długości. Pomimo kompaktowego rozmiaru model zachował wszystkie najważniejsze cechy swojego historycznego pierwowzoru! Na pojeździe znajdują się nadrukowane oznaczenia i detale charakterystycznego dla tego modelu. Wieża czołgu  jest ruchoma i można nią obracać.

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!

COBI-3107 K2 Black Panther
/planowana data dostępności: 20 marca/
K2 Black Panther to czołg podstawowy trzeciej generacji, opracowany w Korei Południowej w XXI wieku. Jako następca czołgu K1 jest zdecydowanie jednym z najnowocześniejszych czołgów na świecie. Łączy w sobie siłę ognia, mobilność i zaawansowaną technologię. Niedawno czołgi tego typu weszły na wyposażenie wojska polskiego. Mini model z klocków konstrukcyjnych COBI został zaprojektowany w skali 1:72 i składa się ze 160 wysokiej jakości elementów. Po zbudowaniu czołg ma 13,5 cm długości. Pomimo kompaktowego rozmiaru model zachował wszystkie najważniejsze cechy swojego historycznego pierwowzoru! Wieża czołgu  jest ruchoma i można nią obracać.

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!
COBI-26609 BOEING 747 First Flight 1969
/planowana data dostępności: 18 marca/
9 lutego 1969 roku po raz pierwszy wzbił się w powietrze najsłynniejszy i zarazem jeden z największych odrzutowych samolotów pasażerskich dalekiego zasięgu. Jumbo Jet, bo o nim mowa w zależności od wersji mógł pomieścić na swoim pokładzie od 366 do 660 pasażerów! Ostatniego Boeinga 747 wyprodukowano 6 grudnia 2022 roku. Przez 54 lata powstały łącznie 1574 egzemplarze Jumbo Jet w różnych wersjach! Klockowy model od COBI sięga do korzeni legendy przestworzy. Z ponad tysiąca elementów powstaje szczegółowy model w skali 1:144, którego malowanie nawiązuje do historycznego pierwszego lotu słynnego odrzutowca. Specjalne zaprojektowane elementy oraz wysokiej jakości nadruki sprawiają, że model zachwyci nie tylko klockowych modelarzy, ale również pasjonatów lotnictwa cywilnego w każdym wieku!

Kalendarz premier na MARZEC '24!
26610 BOEING 747 Air Force One
/planowana data dostępności: 25 marca/
Air Force One to kryptonim nadawany samolotowi amerykańskich sił powietrznych, na którego pokładzie znajduje się urzędujący prezydent Stanów Zjednoczonych. Boeing VC-25 to wojskowa, wersja samolotu pasażerskiego Boeing 747, głęboko zmodyfikowana do transportu prezydenckiego i powszechnie używana przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych (USAF) jako Air Force One. Klockowy model najważniejszego Jumbo Jeta na świecie składa się z 1087 elementów. Prezydencki samolot został opracowany w modelarskiej skali 1:144. Szczegółowo odwzorowane, charakterystyczne malowanie to wysokiej jakości nadruki. Specjalne zaprojektowane elementy sprawiają, że model zachwyci nie tylko klockowych modelarzy, ale również pasjonatów lotnictwa w każdym wieku!

Kalendarz premier na MARZEC '24!
COBI-24508 1987 LANCIA Delta HF
/planowana data dostępności: 28 marca/
Nowa licencja w COBI! Włoska Lancia dołączyła do naszej motoryzacyjnej rodziny. Na początek wydamy wyjątkowy model! Lancia Delta HF z 1987 roku to ikona rajdów samochodowych. Model ten zdominował Mistrzostwa Świata Rajdów (WRC), zdobywając 46 zwycięstw i sześć tytułów mistrzowskich konstruktorów z rzędu (1987-1992). Kultowe auto zbudowaliśmy w skali 1:35 idealnie pasującej do naszej kolekcji klasyków! Prosta konstrukcja, wysokiej jakości nadruki i obracające się koła to przepis na świetnie wyglądający model, który zachwyci fanów motoryzacji niezależnie od wieku!

Kalendarz premier na MARZEC '24!

COBI-24509 1988 LANCIA Delta HF Integrale
/planowana data dostępności: 28 marca/
Lancia Delta HF Integrale z 1988 roku to udoskonalona wersja rajdowej legendy! Model ten kontynuował dominację w Mistrzostwach Świata Rajdów (WRC), zdobywając kolejne 35 zwycięstw i pięć tytułów mistrzowskich konstruktorów z rzędu (1988-1992).  Kultowe auto zbudowaliśmy w skali 1:35 idealnie pasującej do naszej kolekcji klasyków! Prosta konstrukcja, wysokiej jakości nadruki i obracające się koła to przepis na świetnie wyglądający model, który zachwyci fanów motoryzacji niezależnie od wieku!

Kalendarz premier na MARZEC '24!

Kalendarz premier na MARZEC '24!

W marcu ponownie będą dostępne znane i popularne zestawy:
COBI-2574 Jagdpanther (Sd.Kfz.173)

/planowana data dostępności: 4 marca/

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!
COBI-2559 Panzer VIII "MAUS"
/planowana data dostępności: 11 marca/

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!
COBI-5811A F-14 Tomcat
/planowana data dostępności: 22 marca/

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!
COBI-24589 FSO POLONEZ 1,6 Caro
/planowana data dostępności: 6 marca/

Kalendarz premier na MARZEC '24!Kalendarz premier na MARZEC '24!
Na kanale COBI w serwisie YouTube udostępniane są materiały video.
Prezentujemy tam krótki cotygodniowy przegląd aktualności związanych z klockami konstrukcyjnymi COBI.
YouTube umożliwia włączenie napisów w dowolnym języku świata!
Regularnie publikujemy również filmy zawierające prezentację nowości.
Zachęcamy do oglądania!

https://www.youtube.com/@cobi.bricks/videos

Produkt został dodany do koszyka.
Przejdź do koszyka
Produkt został dodany do koszyka.
Przejdź do koszyka

Produkt został dodany do schowka.