Aktualia

Sortuj:
Pokaż:
 • Kiedy i jakimi klockami może zacząć bawić się maluch? Wybieramy klocki dla 3-latka

  Kiedy i jakimi klockami może zacząć bawić się maluch? Wybieramy klocki dla 3-latka

  Zabawa klockami jest fantastyczną aktywnością, którą można włączyć do codziennego życia dzieci już we wczesnych latach ich życia. Przynosi nie tylko dużo radości, ale i dużo korzyści rozwojowych – jest super wsparciem w nabywaniu nowych umiejętności. Co taka zabawa daje 3-latkowi? Które klocki będą dla niego odpowiednie i na co zwracać uwagę, wybierając określone zestawy?
  04.11.2020
  5 minut czytania
  Więcej
 • Zabawki dla 3 latka. Na co postawić? Sprawdź nasze propozycje!

  Zabawki dla 3 latka. Na co postawić? Sprawdź nasze propozycje!

  Zabawki dopasowane do wieku dziecka, dają mu o wiele większą frajdę z zabawy. Dzięki temu maluch unika frustracji, spowodowanej zbyt skomplikowaną lub zbyt prostą konstrukcją zabawki. Nie bez powodu producenci oznaczają grupę wiekową dzieci, dla których są dedykowane dane produkty. W sklepie Cobi można z łatwością znaleźć ciekawe zabawki dla 3 latka. Wystarczy przy wyszukiwaniu zaznaczyć wiek dziecka. Czym się jeszcze kierować przy wyborze zabawek dla dzieci w tym wieku i jakie są nasze propozyc
  21.10.2020
  5 minut czytania
  Więcej
 • Przedsprzedaż - nowe możliwości zakupu!

  Przedsprzedaż - nowe możliwości zakupu!

  Zwiększamy ilość produktów przedsprzedażowych w koszyku. Wychodząc naprzeciw licznym prośbom i oczekiwaniom naszych klientów od dziś wprowadzamy ...
  09.10.2020
  1 minuta czytania
  Więcej
 • Zabawki na Mikołaja w cenie do 50 zł! Co wybrać?

  Zabawki na Mikołaja w cenie do 50 zł! Co wybrać?

  Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami i to już ostatni dzwonek na to, aby znaleźć dla dziecka prezent, który sprawi mu dużo radości. Co najważniejsze, zabawki na Mikołaja nie muszą być drogie. Warto zatem zwrócić uwagę na zabawki, które nie wymagają zbyt dużego budżetu, ale równocześnie zapewnią dzieciom wspaniałą i udaną rozrywkę! Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji zabawek na mikołajki do 50 zł.
  02.10.2020
  5 minut czytania
  Więcej
 • Najlepsze zabawki dla 4 latka – ekstra przegląd!

  Najlepsze zabawki dla 4 latka – ekstra przegląd!

  Jakie zabawki wybrać dla 4 latka? Wybór może być trudny, bo jest naprawdę olbrzymi. Przy czym nie zawsze na pierwszy rzut oka wiadomo, czy dana zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4 lat. Dlatego oprócz konkretnych propozycji, podpowiadamy też, jak szukać zabawek dla czterolatków! Dzięki temu każdy bez problemu znajdzie zabawkę, która sprawi dziecku prawdziwą radość.
  29.09.2020
  5 minut czytania
  Więcej
 • Niemiecki czołg lekki PzKpfw I Ausf. A model „Breda” z klocków COBI!

  Niemiecki czołg lekki PzKpfw I Ausf. A model „Breda” z klocków COBI!

  Model wykonałem w skali 1:25 na podstawie modelu plastikowego w skali 1:35 ukraińskiej firmy "MB MASTER BOX LTD" oraz polskiego modelu kartonowego w skali 1:25 firmy Answer. Model pomalowałem aerografem ...
  23.09.2020
  2 minuty czytania
  Więcej
 • Zabawki dla chłopców w każdym wieku. Konkretne propozycje!

  Zabawki dla chłopców w każdym wieku. Konkretne propozycje!

  Równouprawnienie równouprawnieniem, ale zabawki nadal dzielą się na te dla dziewczynek i dla chłopców. I nie jedna dziewczynka zgodzi się, że te zabawki dla chłopców są często ciekawsze i co ważne, jest ich nieco więcej. Wynika to zapewne z faktu, że pojazdy i samochodziki, a także typowe zabawki akcji, zaliczane są często do chłopięcych, chociaż wiele dziewczynek także lubi się nimi bawić. No ale cóż. Pora na konkretne propozycje zabawek, które spodobają się chłopcom w każdym wieku. I wielu dzi
  18.09.2020
  5 minut czytania
  Więcej
 • Wystawa klocków COBI: "Wielka Kolekcja Historyczna"

  Wystawa klocków COBI: "Wielka Kolekcja Historyczna"

  Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów klocków konstrukcyjnych COBI i pasjonatów historii oraz militariów.
  16.09.2020
  2 minuty czytania
  Więcej
 • Polski czołg pływający PZInż.130

  Polski czołg pływający PZInż.130

  Polski czołg pływający PZInż.130 w klockowej odsłonie. Eksperymentalny lekki czołg pływający z okresu przed II wojną, którego projekt został w 1939 roku zawieszony.
  02.09.2020
  2 minuty czytania
  Więcej
 • Sharnhorst LE - WYSYŁKA ROZPOCZĘTA!

  Sharnhorst LE - WYSYŁKA ROZPOCZĘTA!

  To już dziś! Rozpoczynamy realizację dostaw przedpremierowych zamówień modelu (4817) Pancernik Scharnhorst - Edycja Limitowana.
  01.09.2020
  1 minuta czytania
  Więcej
 • Zabawki dla 2-latka - czego potrzebuje Twój maluch?

  Zabawki dla 2-latka - czego potrzebuje Twój maluch?

  Zabawa jest naturalnym i bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. Każdy etap jego życia składa się z nowych doświadczeń, które budują i wspierają naukę kluczowych umiejętności. Bardzo ważną rolę w poznawaniu świata i siebie pełnią zabawki. Jakie potrzeby ma 2-latek i które z zabawek dostarczą mu najwięcej przyjemności i okazji do rozwoju?
  26.08.2020
  4 minuty czytania
  Więcej
 • #powrótdoszkoły

  #powrótdoszkoły

  Nowy rok szkolny niesie ze sobą odświeżone poczucie nadziei, a także, rzecz jasna, znaną z pierwszego dnia zajęć ekscytację. W tym roku powrót do szkoły będzie wyglądał inaczej w całym kraju i nie ma lepszego miejsca, żeby pomóc dzieciom i rodzicom w złagodzeniu emocji i ekscytacji z tego powodu niż Cobi.pl. Dzięki naszej promocji i wszystkim ulubionym zabawkom, a w szczególności dzięki klockom i modelom klockowym, sprawimy to, że łatwiej będzie przejść uczniom przez ten trudny czas.
  25.08.2020
  3 minuty czytania
  Więcej
 • Zabawki dla dziewczynek, które sprawiają im najwięcej radości

  Zabawki dla dziewczynek, które sprawiają im najwięcej radości

  O jakich zabawkach marzą dziewczynki? To oczywiście zależy od ich wieku i zainteresowań. Teraz to nie tylko klasyczne lalki, ale również różnorodne figurki, magiczne zwierzątka wyposażone w wiele ciekawych akcesoriów i funkcji. To także zestawy, które wyzwalają kreatywność, pozwalają tworzyć własne ozdoby, stylizacje, a nawet kosmetyki. W tej kategorii znajdziemy mnóstwo propozycji, które z pewnością przypadną do gustu zarówno tym młodszym, jak i starszym dziewczynkom.
  11.08.2020
  5 minut czytania
  Więcej
 • PRZEDSPRZEDAŻ Sharnhorst LE - rozpoczęta!

  PRZEDSPRZEDAŻ Sharnhorst LE - rozpoczęta!

  Pancernik niemiecki Sharnhorst z okresu II wojny światowej w limitowanej edycji, przygotowany przez firmę COBI w modelarskiej skali 1:300.
  05.08.2020
  2 minuty czytania
  Więcej
 • Niemieckie działo piechoty o kalibrze 75mm!

  Niemieckie działo piechoty o kalibrze 75mm!

  Lekkie działo na potrzeby piechoty, przystosowane do walki w bezpośredniej bliskości przeciwnika, zbudowane z klocków Cobi.
  24.06.2020
  2 minuty czytania
  Więcej