Aktualia

Sortuj:
Pokaż:
 • Wysyłki przedsprzedaży - 60 cm Karl-Gerät 040 Thor Limited Edition

  Wysyłki przedsprzedaży - 60 cm Karl-Gerät 040 Thor Limited Edition

  Mamy dla Was świetną wiadomość! Już od poniedziałku 22 czerwca rozpoczniemy sukcesywną wysyłkę zamówionych w przedsprzedaży modeli (COBI-2532) 60 cm Karl-Gerät 040 Thor Limited Edition.
  19.06.2020
  1 minuta czytania
  Więcej
 • Wyprzedaż kolekcji Smithsonian!

  Wyprzedaż kolekcji Smithsonian!

  Zestawy powstały przy współpracy z muzeum Smithsonian i przedstawiają pojazdy i urządzenia, które zmieniły świat. Promocyjne ceny będą obowiązywać do wyczerpania zapasów.
  05.06.2020
  1 minuta czytania
  Więcej
 • #zostańwdomu

  #zostańwdomu

  Jeśli chcesz z dzieckiem miło spędzić czas, zrezygnuj z sali zabaw, basenu, klubokawiarni, kina, wyjmij w domu planszówki, kolejkę, klocki, przeczytaj książkę, bajkę, obejrzyj film i zostań w domu. Możesz bezpiecznie kupić przez internet dowolną zabawkę z naszej oferty, w szczególności polecamy klocki, ponieważ to właśnie one zajmują czas w sposób wyjątkowy. Budowanie według instrukcji, czy według własnego pomysłu jest jak odkrywanie nowego, nieznanego świata. Daje niesamowitą satysfakcję i zado
  21.04.2020
  3 minuty czytania
  Więcej
 • Rozdajemy GRATISY!

  Rozdajemy GRATISY!

  Rozdajemy zabawki za darmo! Możesz wybrać jeden z dwóch proponowanych gratisów.
  10.03.2020
  1 minuta czytania
  Więcej
 • WZT-3 z klocków Cobi!

  WZT-3 z klocków Cobi!

  Model przedstawia wóz zabezpieczenia technicznego (WZT-3) będący na wyposażeniu pododdziałów logistycznych Wojska Polskiego.
  18.02.2020
  2 minuty czytania
  Więcej
 • Wysyłki USS Enterprise!

  Wysyłki USS Enterprise!

  Z ogromną radością informujemy, że w naszym zakładzie produkcyjnym w podkarpackim Mielcu rozpoczęliśmy "wodowanie" modelu (4816) USS Enterprise (CV-6) Edycja Limitowana.
  08.02.2020
  1 minuta czytania
  Więcej
 • Katalog klocków Cobi 2020/1

  Katalog klocków Cobi 2020/1

  W nowym katalogu klocków Cobi znajdziecie kolekcje Super Wings, Maserati, Skoda, Youngtimer Collection, Historical Collection: Great War, WWII D-Day, WWII, WWII Afrika Korps, WWII Planes, WWII Ships, Vietnam War, Small Army: Tank Wars, World of Warships, World of Tanks, Armed Forces, NATO Armored All-Terrain Vehicles, Small Army, TOP GUN MAVERICK, Boeing, Titanic RMS, Concorde, Smithsonian, Action Town, Pirates i Winx Club.
  29.01.2020
  1 minuta czytania
  Więcej
 • Tiger 1 i jego nowe siedlisko!

  Tiger 1 i jego nowe siedlisko!

  Pan Rafał dziękując nam za serie historyczne z naszych klocków zgodził się na publikację swoich zdjęć modelu COBI-3000B - Tiger 1. Mimo "40-tki" nadal czerpie radość i przyjemność z zabawy. Swojego Tigera prezentuje w środowisku innym niż zacisze domowe.
  28.01.2020
  1 minuta czytania
  Więcej
 • Bored Games rozpoczyna współpracę z globalnym liderem na rynku zabawek - COBI

  Bored Games rozpoczyna współpracę z globalnym liderem na rynku zabawek - COBI

  Bored Games rozpoczyna współpracę z globalnym liderem na rynku zabawek - COBI. Bored Games, producent gier planszowych z Grupy RLTY Investments, zawarł z COBI SA, polskim producentem, importerem oraz globalnym dystrybutorem m.in. klocków konstrukcyjnych – umowę dotyczącą wspólnej produkcji i promocji gier planszowych.
  04.12.2019
  3 minuty czytania
  Więcej
 • Boeing™ B-17G Flying Fortress™!!!

  Boeing™ B-17G Flying Fortress™!!!

  Najbardziej oczekiwany samolot w tym roku. Model klockowy ciężkiego, amerykańskiego bombowca z czasów II wojny światowej. B-17 zyskał status legendy lotnictwa.
  25.10.2019
  1 minuta czytania
  Więcej
 • Konkurs "Złap bilety do kina"

  Konkurs "Złap bilety do kina"

  Zapraszamy do zabawy w konkursie „Złap bilety do kina”. Nagrody! Wyłonimy 15 Zwycięzców, bo łącznie do rozdania mamy aż 30 zaproszeń! DO WYGRANIA dla jednej osoby są dwa zaproszenia na film „Był sobie pies 2” w dowolnym kinie sieci Cinema City. Każde zaproszenie zawiera unikalny kod, który trzeba wymienić w kasie kina na bilet. Termin realizacji kodu 4-17.10.2019. CO NALEŻY ZROBIĆ? Szczegóły w poście na profilu Instagram: @cobi.zabawki.
  02.10.2019
  1 minuta czytania
  Więcej
 • Wyprzedaż serii Action Town!

  Wyprzedaż serii Action Town!

  UWAGA! Ruszyła wyprzedaż zestawów z serii Action Town.
  30.09.2019
  1 minuta czytania
  Więcej
 • Jak odkryć talent u swojego dziecka?

  Jak odkryć talent u swojego dziecka?

  Talent jest wyjątkowym uzdolnieniem w jakiejś dziedzinie. Każdy rodzi się z pewnymi uwarunkowaniami, które są jego słabszymi i mocniejszymi stronami. Jeśli dany talent zostanie w porę dostrzeżony, wtedy można go rozwijać z korzyścią dla dziecka. Jak odkryć prawdziwy talent u swojej pociechy?
  28.08.2019
  6 minut czytania
  Więcej
 • Dom przyjazny dla malucha

  Dom przyjazny dla malucha

  Kiedy ich nie ma, nasze życie wygląda całkiem inaczej. Dom zazwyczaj również. Pojawienie się dzieci wszystko zmienia. A miejsce, w którym będzie teraz dorastać mały szkrab, musi stać się dla niego w pełni bezpieczną przystanią. To przecież tutaj zacznie się jego wielowymiarowy rozwój. Jak powinien zatem wyglądać dom przyjazny dla malucha?
  21.08.2019
  6 minut czytania
  Więcej
 • Finalna wyprzedaż!

  Finalna wyprzedaż!

  Od dzisiaj trwa wyprzedaż zestawów, które nie będą już produkowane. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji. Ceny bardzo atrakcyjne!
  14.08.2019
  1 minuta czytania
  Więcej