Battle Cubes Avengers & Spiderman

Filtry i kategorie
Sortuj:
EO-002450
49.99 zł
EO-002451
49.99 zł
Marvel Avengers Battle Cubes
EO002451A.jpg
Hulk vs Black Widow
EO002451A
49.99 zł
EO002451B.jpg
Iron Man vs Thor
EO002451B
49.99 zł
EO002451C.jpg
Captain America vs Black Panther
EO002451C
49.99 zł

Prezentujemy Battle Cubes - kostki bojowe i kolekcjonerskie!

Rzuć wyzwanie swoim przeciwnikom w grze papier-kamień-nożyce, jakiej jeszcze nie było.

Battle Cubes są dostępne w dwóch super fajnych wersjach: MARVEL © Spiderman oraz MARVEL © Avengers!

Którego z superbohaterach produkcji Marvel Studios wybierzesz do walki?

 

Battle Cubes – emocjonujące potyczki superbohaterów!

Marvel to największe na świecie wydawnictwo komiksowe, które odpowiada za stworzenie najpopularniejszych superbohaterów. Z uniwersum wywodzą się m.in. Spiderman, Hulk, Iron Man czy Kapitan Ameryka oraz inne postacie, tworzące grupę Avengers. Przygody superbohaterów fascynują nie tylko najmłodszych, ale i dorosłych, którzy chętnie otaczają się gadżetami i zabawkami Marvel. My również przygotowaliśmy coś specjalnego dla fanów uniwersum – Battle Cubes! To wciągająca gra dla małych i dużych miłośników superbohaterów, która dostarczy niesamowitych emocji!

Gra papier-kamień-nożyce – unowocześniona wersja kultowej zabawy

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać kultowej gry papier-kamień-nożyce, która dostarcza rozrywki kolejnym pokoleniom. W klasycznej wersji do pokazywania figur wystarczą tylko dłonie, ale my mam do zaproponowania znacznie ciekawsze rozwiązanie. Kostki bojowe stworzone na licencji studia Marvel to wciągająca rozgrywka, w której zmierzą się ze sobą najpopularniejsi superbohaterowie.

Zasady zabawy są niezwykle proste i opierają się na kultowej grze papier-kamień-nożyce. Wystarczy, że wybierzesz ulubioną postać i ustawisz na Battle Cube figurę, która ma Ci zapewnić zwycięstwo. Następnie rzuć ją tak, aby trafić w kostkę bojową przeciwnika i zobacz, kto wygrał tę potyczkę! Oprócz kostki superbohaterowie otrzymasz w zestwie specjalne żetony do zebrania całej kolekcji z serii Avengers lub Spiderman. Możesz je wykorzystać jako dodatkowe akcesoria podczas zabawy i wymieniać się nimi z pozostałymi uczestnikami rywalizacji.

Kostki kolekcjonerskie – rozrywka dla całej rodziny

Licencyjne kostki Avengers i Spiderman to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego. Zabawa inspirowana grą papier-kamień-nożyce ze wplecionym motywem superbohaterów dostarczy niesamowitych emocji i będzie okazją do wspólnej rozrywki. Kostki kolekcjonerskie są też prawdziwą gratką dla miłośników uniwersum Marvela. Po zebraniu żetonów z postaciami superbohaterów możesz z nich ułożyć puzzle, ale to nie jedyne atrakcje, jakie zapewnią Ci Battle Cubes!

Wraz z zestawem kostek Marvel otrzymasz unikatowe kody, upoważniające Cię do odbioru nagród w wirtualnej grze do pobrania w GooglePlay lub AppStore. Do zabawy kostkami bojowymi nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów, a dzięki poręcznej konstrukcji zmieszczą się nawet w kieszeni. Dzięki temu możesz je mieć zawsze przy sobie i rozpocząć walkę superbohaterów w dowolnym miejscu!

Zapraszamy do zakupu zabawek Marvel i sprawdzenia pozostałego asortymentu!