Filtry i kategorie
Sortuj:
MO-41644
139.99 zł
MO-41646
59.99 zł
MO-41694
99.99 zł
MO-41642
99.99 zł
MO-41676
99.99 zł
MO-41681
299.89 zł
MO-41678
139.99 zł
MO-41699
79.98 zł
MO-41677
199.99 zł

Treasure X! Światowy Hit! Nowość! Reklama! Serial online!

Dołącz do poszukiwaczy skarbów i odkryj Złoto Smoków! X wskazuje miejsce ukrycia skarbu! Szukaj skarbu pokrytego złotem! Treasure X to zabawa z wielowarstwowym odkrywaniem! W kolekcji Dragons Gold znajdziesz zupełnie nowe figurki Łowców oraz figurki Smoki i Małe Bestie, oraz jest jeszcze więcej skarbów do zebrania. Tym razem należy je wyjąć z ohydnego GLUTA! Mnóstwo zabawy! Oglądaj na YouTubie serial TreasureX!

Więcej informacji znajdziesz na https://treasurex.eu/

 

 


www.Treasure X.eu

Rozpocznij przygodę z Treasure X Minecraft

Przełącz się z wirtualnego świata Minecrafta do świata rzeczywistego i przeżyj prawdziwą podróż z Treasure X Minecraft! W tej kolekcji dostępne są dwa zestawy: Overworld i Nether Portal. Treasure X Minecraft Overworld zawiera 10 poziomów odkrywania. Najpierw rozpakuj blok, aby znaleźć kilof, a następnie użyj kilofu, aby rozłupać bryłę. Teraz czeka na Ciebie niespodzianka: będzie to piasek czy lawa? W środku zatopiona jest figurka Minecrafta i skrzynia ze skarbami.

Z zestawem Portal Nether w niesamowitej podróży czeka na Ciebie aż 15 poziomów!  Poznaj jedną z trzech par ikonicznych postaci ze świata Minecrafta, minifigurek i skarbów. Dostosuj swoje postacie dzięki nowym sercom Aqua Stick i wodzie. Poszukaj również rzadkiego skarbu Nether Star! Może znajdziesz skarb pokryty złotem?

Treasure X Dino Gold — zestaw niespodzianka

W kolekcjach Dino Gold: Łowca Dinozaurów i Mini Dinos znajdziesz zupełnie nowe figurki, a do zebrania jest jeszcze więcej skarbów. Czeka na Ciebie mnóstwo dobrej zabawy! Wyrusz na przygodę przez 10 poziomów i znajdź wspaniałą figurkę Łowcy Dinozaurów. W tej kolekcji do znalezienia i zebrania jest 12 łowców. Figurki dostępne są w różnych kolorach i dekoracjach.

W zestawach Mini Dinos czeka na Ciebie 8 poziomów przygodowych! Czy i tu znajdziesz skarb ze złota? Znajdź swoje narzędzie do kopania, uratuj dinozaura i odkryj skarb! W tej kolekcji jest 12 mini dinozaurów do znalezienia i zebrania, w tym 6 dinozaurów z edycji kolekcjonerskiej. Zwróć uwagę na złote dinozaury. Poszukaj również 6 różnych skarbów w postaci tajemniczych prehistorycznych żuków oraz złotego skarbu. W każdym zestawie możesz znaleźć również 6 różnych skarbów w postaci tajemniczych prehistorycznych żuków oraz złotego skarbu.

Odkryj kosmiczne robale z Treasure X Aliens

W grze Treasure X Aliens czekają na Ciebie kosmiczne potwory i gigantyczny robal z kosmosu na aż 26 poziomach przygody. Obróć robaka na plecy, otwórz jego brzuch i uratuj znajdującego się w środku poszukiwacza skarbów. Teraz czas na znalezienie tajnej broni poszukiwacza skarbów. Wejdź do pojazdu zrobionego z odwłoku robaka i rozłup czaszkę kosmity: w niej też ukryty jest skarb! Czy będzie to prawdziwy klejnot? W Treasure X Aliens seria 2 do zebrania jest 12 nowych łowców skarbów! Istnieją 3 nowe rodzaje kosmitów zamkniętych w międzygalaktycznych zbiornikach, które musisz otworzyć i uratować łowców. Wewnątrz każdego kosmity znajdziesz także broń i skarb, który może być rzadkim kosmicznym klejnotem! Te gluty świecą w ciemności! Przechowuj je w specjalnym pojemniku i przeżywaj nowe przygody, kiedy tylko zechcesz.

 

Treasure X FAQ

Czy istnieje figurka dinozaura do zabawy w poszukiwaczy skarbów?

Zestawy figurek Treasure X Dino Gold od Cobi, zapewniają emocjonującą zabawę w odkrywanie skarbów i nawiązują do prehistorycznych czasów, w których żyły dinozaury. Figurki pterodaktyla czy tyranozaura umożliwiają zabawę logiczną złożoną z kilku etapów, których celem jest dotarcie do ukrytego w zestawie złotego skarbu. Treasure X Dino Gold od Cobi oferuje także zestawy Mini Dino czy Łowca Dinozaurów, gwarantujące kolejną dawkę emocji i zabawy osadzonej w tych samych czasach fascynujących dziecko.

Czym są klocki Minecraft Treasure X?

Minecraft Caves & Cliffs to najnowsza kolekcja z serii Treasure X od Cobi. Celem serii jest logiczna zabawa w poszukiwaczy skarbów, dlatego każdy z zestawów składa się z kilkuetapowego zadania dla dziecka, kończącego się odkryciem złotego skarbu. Na kolekcję Minecraft Caves & Cliffs składają się zestawy, w których do odkrycia jest aż 12 figurek ze świata Minecraft, w tym Alex, Steve, Zombie, Endermen czy Creeper, a także 12 należących do nich rzadkich skarbów. Treasure X Minecraft Caves & Cliffs to zatem gratka dla fanów serii Minecraft, połączona z nauką etapowego działania w dążeniu do celu.

Jakie są figurki robotów do manualnej zabawy dla dzieci?

Mali fani robotów nie mogą przejść obojętnie wobec serii Treasure X Robots Gold od Cobi. Składają się na nią trzy zestawy, w których należy przejść unikalną ścieżkę logicznych działań dążących do odkrycia skarbu robotów – rdzenia mocy pokrytego złotem! Od zestawu Mini Robot, poprzez Robot, aż po Mega Robot, mają one odpowiednio 8, 15 i 25 poziomów odkrywania niespodzianek w poszukiwaniu Robota i jego skarbu. To zatem świetna, etapowa zabawa dla poszukiwaczy skarbów zafascynowanych światem robotów, a dzięki trzem zestawom o różnych poziomach trudności, doskonale sprawdzą się one dla dzieci w różnym wieku.

Ile figurek jest do zebrania w serii Treasure X Fire & Ice?

Seria zabawek Treasure X Fire & Ice składa się z dwóch różnych zestawów – Łowcy oraz Wymarłe Bestie. W każdym zestawie do odnalezienia jest jedna figurka oraz jeden skarb, ale także broń, berło, pojemnik, klucz, narzędzie czy mapa. Natomiast pełna kolekcja do zebrania składa się z 18 figurek Łowców Skarbów, 6 figurek Wymarłych Bestii oraz odpowiednio 8 i 4 różnych skarbów, w tym czterech unikalnych pokrytych prawdziwym złotem! Kolekcja Treasure X Fire & Ice to zatem masa zabawy i prawdziwej uciechy dla kolekcjonera skarbów.

Jaki jest koszt zabawek z kolekcji Treasure X?

Zabawa w poszukiwanie skarbów Treasure X nawiązuje do pięciu serii tematycznych, z których każda składa się z kilku zestawów o różnym poziomie trudności i złożoności. To właśnie od ilości elementów, skali trudności i liczby ukrytych w serii figurek i skarbów, zależy koszt danego zestawu. Najprostsze zestawy kolekcjonerskie Mini Dino i Mini Robots można znaleźć już w cenie poniżej 20 zł! Z kolei najbardziej wartościowe, ale też najbardziej rozbudowane zestawy z popularnych serii Minecraft i Robots potrafią kosztować odpowiednio około 150 zł i 200 zł. Treasure X jest więc zabawą odpowiednią na każdą kieszeń!