Miraculous - Biedronka i Czarny Kot

Filtry i kategorie
Sortuj:
BAN-39790
99.99 zł

Zabawki Miraculous z bajki

Miraculous to serial animowany przedstawiający niezwykłe przygody nastolatki Marinette, która gdy tylko wyczuwa zło zamienia się w superbohaterkę Biedronkę. Czy Paryż może czuć się bezpieczny? Przed Władcą Ciem i jego akumami Biedronka łączy swą moc wraz z Czarnym Kotem, za którym kryje się Adrien. Sprawdź co połączy tych dwoje. Zapraszamy do zaczarowanego świata Miraculous! Serial aktualnie emitowany jest na  kanale Disney Channel a już w czerwcu pojawi się na ogólnopolskim kanale Puls 2.

Superbohaterzy od zawsze rozpalają dziecięcą wyobraźnię. Posiadanie niezwykłych mocy, odwaga, stawianie czoła przeciwnościom, ratowanie innych, pomaganie słabszym – w takich przygodach dzieci bardzo chętnie uczestniczą. Mogą to robić śledząc perypetie superbohaterów na ekranie i przenosząc je do codziennych zabaw.

Od kilku lat jednymi z popularniejszych superbohaterów są Biedronka i Czarny Kot. Postacie pochodzą z francusko-japońsko-koreańskiego serialu animowanego „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Serial od 2015 emitowany jest na najpopularniejszych kanałach telewizyjnych w Polsce i zagranicą takich jak Disney Channel, Nickelodeon czy Netflix. Jego bohaterzy, a w zasadzie superbohaterzy, podbili serca dzieci i nastolatków.

Biedronka i Czarny Kot

Akcja serialu rozgrywa się w Paryżu. To tutaj mieszkają główni bohaterzy – Marinette Dupain-Cheng i Adrien Agreste. Są zwykłymi, na pierwszy rzut oka, nastolatkami. Ich życie zupełnie zmieniło się, kiedy otrzymali tajemnicze przedmioty – tytułowe miracoulus. Te przedmioty sprawiają, że dziewczyna Marinette i chłopiec Adrien przeistaczają się w superbohaterów. Jako Biedronka i Czarny Kot wyruszają na kolejne misje, w trakcie których ratują Paryż i jego mieszkańców przed tajemniczymi, złymi siłami. Czarnym charakterem jest tu Władca Ciem. To przez niego wysyłane akumy potrafią w moment przemienić każdego, zwykłego człowieka w złoczyńcę.

Dodatkowym wątkiem, który buduje fabułę, jest wątek miłosny bohaterów. Marinette zakochana jest w Adrienie, z kolei Adrien, jako Czarny Kot zakochuje się w Biedronce. Oboje jednak nie wiedzą, kto kryje się pod maską superbohatera.

Lalki dla dziewczynek Miraculous i figurki Miraculous dla chłopców

Zabawki z bajki – Biedronka i Czarny Kot to dokładne odwzorowanie serialowych bohaterów. Figurki mają na sobie kostiumy dobrze znane z serialu. Jak na superbohaterów przystało, figurki Biedronki i Czarnego Kota są gotowe do akcji – mogą przykucać, przygotowując się do skoku, kręcić się, wyrzucać jojo. W zależności od wybranej wersji, figurki są wyposażone w dodatkowe akcesoria. Lalka Miraculous Marinette posiada w rozbudowanym zestawie skuter, na którym przemieszcza się, by dotrzeć na czas tam, gdzie jest potrzebna. Na tylnym siedzeniu towarzyszy jej w misji niezastąpiony pomocnik Tikki, który podczas szybkiej jazdy skuterem przechyla się na boki.

Oprócz tych wcieleń, dostępna jest również figurka Miraculous Marinette w wersji szkolnej, w stroju zwykłej nastolatki.