Aktualia

Sortuj:
Pokaż:
 • Jak mądrze kupować zabawki?

  Jak mądrze kupować zabawki?

  Gdy chcemy żeby nasze pieniądze były dobrą inwestycją w gry, warto zdecydować się na wybór takich, które oprócz zabawy pomogą w rozwoju naszego malucha. Zadaniem takich gier powinna być nauka oraz zbliżenie do siebie rodziny poprzez wspólnie spędzony czas.
  25.10.2017
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Pożyteczne zabawki dla dzieci

  Pożyteczne zabawki dla dzieci

  Kupowanie zabawek najmłodszym powinno być przemyślaną inwestycją. Powinniśmy się skupiać nie tylko na opiniach dzieci, ale również na edukacyjnych wartościach zabawki. Idealna powinna zapewniać dawkę rozrywki i nauki. Poniżej podpowiadamy, które wybrać.
  20.10.2017
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Nowy katalog Cobi dla dziewczynek

  Nowy katalog Cobi dla dziewczynek

  W naszym nowym katalogu znajdziecie między innymi takie zabawki jak wymarzony piesek Tuluś, tym razem w dwóch wersjach oraz bardzo miłą Kicię, czyli kocią siostrę Tulusia. Są w nim też niesamowite Super Wings, Miraculous i Pidżamersi. Szczególnie polecamy bardzo dobrej jakości lalki Regal Academy dla miłośniczek Królewskiej Akademii Bajek, a dla wielbicielek maskotek, urocze Scruffies. Oczywiście nie zabrakło też naszych klocków w specjalnych zestawach dla dziewczynek.
  18.10.2017
  2 minuty czytania
  Więcej
 • Zabawy dla 2-3 latka

  Zabawy dla 2-3 latka

  Początkowe lata dzieci (drugi i trzeci rok życia), to okres szybkiego rozwoju. Już od tak małego wieku można zdecydować się na zabawki, które pomogą w jego rozwoju psychicznym i fizycznym. Oto najciekawsze propozycje!
  17.10.2017
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Moje dziecko w przyszłości będzie...

  Moje dziecko w przyszłości będzie...

  Już od małego każde dziecko marzy o zawodzie, które chciałoby wykonywać w przyszłości. Często zabawy w dzieciństwie odzwierciedlają te marzenia. Warto wtedy dobrać dziecku zabawki i gry, które pomogą mu rozwijać swoje pasje i upodobania.
  13.10.2017
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Jak pomysłowo urządzić pokój dla rodzeństwa?

  Jak pomysłowo urządzić pokój dla rodzeństwa?

  W mniejszych mieszkaniach nie zawsze jest miejsce, by każde dziecko posiadało osobny pokój. Przy aranżacji pokoju dla dwójki dzieci, trzeba upewnić się, że będą w nim ich ulubione zabawki. Dzięki wskazówkom poniżej, dwuosobowy pokój będzie uniwersalny, ale i urządzony z pomysłem.
  10.10.2017
  4 minuty czytania
  Więcej
 • 5 zasad dzięki, którym dobrze wychowasz dziecko

  5 zasad dzięki, którym dobrze wychowasz dziecko

  Wychowywanie dziecka to bardzo odpowiedzialne zadanie. Trzeba włożyć w nie wiele wysiłku oraz cierpliwości. Nie zawsze jednak wszystko idzie po naszej myśli. Dlatego wyselekcjonowaliśmy 5 uniwersalnych zasad, których przestrzeganie na pewno pomoże w procesie wychowania.
  04.10.2017
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Rodzinny przegląd filmowy

  Rodzinny przegląd filmowy

  Postacie z kreskówek lub animowanych filmów to, oprócz rodziców, jedni z pierwszych idoli małych dzieci. Imponują im nie tylko odwagą, ale i napotkanymi przygodami. Jak umilić codzienność maluchowi ofiarując mu jego małego bohatera?
  02.10.2017
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Dlaczego lepienie plasteliny jest takie fajne?

  Dlaczego lepienie plasteliny jest takie fajne?

  Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego lepienie z plasteliny lub modeliny jest idealną zabawą na każdą porę roku. Ta czynność jest nie tylko doskonałą formą rozrywki, ale również taką, która rozwija kreatywność i zdolności ruchowe.
  29.09.2017
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Inteligentne zabawki dla Twojego dziecka

  Inteligentne zabawki dla Twojego dziecka

  Zabawki dla dzieci są bardzo ważnym elementem odkrywania świata. Dlatego warto upewnić się, że zapewniamy im nie tylko rozrywkę ale coś co również rozwija. Wybór jest ogromny, dlatego podpowiadamy, na które z zabawek najlepiej się zdecydować.
  27.09.2017
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Najlepsze gry rodzinne na chłodne wieczory

  Najlepsze gry rodzinne na chłodne wieczory

  Pora jesienno-zimowa coraz rzadziej pozwala na dłuższą zabawę na zewnątrz. Dlatego trzeba się upewnić, że również w domu posiadamy odpowiednie zabawki i gry, które umilą czas dzieciom (oraz rodzicom). Oto niektóre przykłady.
  25.09.2017
  3 minuty czytania
  Więcej
 • Jak ułatwić sobie życie z dzieckiem? Proste sposoby

  Jak ułatwić sobie życie z dzieckiem? Proste sposoby

  Posiadanie dziecka jest oczywiście specjalnym doświadczeniem, ale i wymaga sporo pracy i wyrzeczeń. Często rodzice czują się obciążeni tym obowiązkiem. Jednak rozwiązaniem mogą być wyjątkowe zabawy, te dla dzieci oraz dla całej rodziny.
  22.09.2017
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Czy kupować dziecku wszystko, czego chce?

  Czy kupować dziecku wszystko, czego chce?

  Zabawki są bardzo ważnym elementem rozwoju i rozrywki dla dziecka. Problem pojawia się wtedy, gdy dziecko jest pochłonięte chęcią posiadania coraz to nowych i nowych zabawek. Oto kilka istotnych wskazówek jak sobie poradzić w takiej sytuacji.
  21.09.2017
  4 minuty czytania
  Więcej
 • Miasto czy wieś? Gdzie lepiej wychowywać dzieci?

  Miasto czy wieś? Gdzie lepiej wychowywać dzieci?

  Życie w mieście ma z pewnością wiele zalet takich jak dostęp do wyższej edukacji, rozrywek, sklepów. Natomiast, wieś jest idealną odskocznią od tego wszystkiego.
  20.09.2017
  3 minuty czytania
  Więcej
 • Jak zaplanować rodzinny budżet?

  Jak zaplanować rodzinny budżet?

  Każdy z nas uwielbia zakupy - dorośli oraz najmłodsi. Niestety, gdy mamy ograniczone finanse, nie można pozwolić sobie na częste zachcianki. Oto kilka sposobów na to jak dbać o rodzinny budżet.
  18.09.2017
  3 minuty czytania
  Więcej